![Планове навчання менеджерів зі збуту основам налаштування та експлуатації плугів бренду Moro Aratri](/sites/default/files/styles/1170x543/public/news/img_2626.jpg?itok=KxD4YPwo)
18 – 19 червня 2020 року на території офіційного дилера плугів Moro Aratri ТОВ «Грасфілд», а також на полях ПП «ЖЕРМ», що знаходиться в Черняхівському районі проводилося навчання менеджерів зі збуту техніки та запчастин основним принципам управління та обслуговування плугів бренду Moro Aratri. Навчання проходило в два етапи, а саме теоретичний та практичний блоки.
![MORO ARATRI DRAGON 8](/sites/default/files/styles/compressor/421x280/inline-images/img_2592.jpg?itok=P398eGBh)
Після теоретичної підготовки, знання співробітників компанії було перевірено методом тестування. Наступним етапом був практичний блок, де кожен з менеджерів мав змогу перевірити технічні характеристики, а також переваги даних плугів.
![MORO ARATRI DRAGON 8 (7+1)](/sites/default/files/styles/compressor/416x278/inline-images/img_2627.jpg?itok=-EG1xyVU)
Менеджери компанії перевірили в реальних експлуатаційних умовах плуг Moro Aratri Dragon 8 (7+1 корпусний), а саме оранку цілини на полях ПП «ЖЕРМ», та впевнилися в якостях італійських плугів Moro Aratri: простота керування, потужність робочих органів та загальна міцність конструкції.
![MORO ARATRI DRAGON 8 (7+1)](/sites/default/files/styles/compressor/419x315/inline-images/zobrazhennya_viber_2020-06-22_10-40-42.jpg?itok=hyM8Z7_m)