![Битва Агротитанів 2017 подвоює масштаби](/sites/default/files/styles/1170x543/public/news/DSC_0218.JPG.jpg?itok=x1-F0NVg)
07-08 версня Компанія "ГРАСФІЛД" прийняла участь у цьогоріч найбільшій в Україні польовій демонстрації техніки «Битва Агротитанів 2017» (Київська область, Тетіївський район, с. Степове), де продемонструвала в роботі техніку від виробників із світовим ім'ям: глибокорозпушувач Alpego (Італія) CraKer KF 7-350, телескопічний навантажувач Dieci (Італія) Agri Star 37.7, робатційну борону- мотику Yetter (США) 3421, змішувач хімікатів Polywest (Канада) Handler IV.
Усі відвідувачі змогли наочно переконатися в якості продемонстрованих машин в польових умовах та реально в полі побачити результат.
Більше фото та відео за посиланням