Системи точного землеробства

Встановлення та активація систем точного землеробства

Замовити
Системи точного землеробства
Системи точного землеробства

Оптимізація польових робіт для аграрія виступає одним з пріоритетів у  розвитку сільського господарства. Системи точного землеробства базуються на роботі GPS- навігатора, автоматизуючи напрямок руху техніки та мінімізуючи можливість повторної обробки сусідніх ділянок.

Активація додаткових установок передбачає збільшення точності роботи з похибкою до 5-ти сантиметрів і можливістю налаштування прямої траєкторії для робочої техніки, що застерігає від зайвих витрат палива та кількості використаних ресурсів при посіві або обробці ґрунту ЗЗР.

Для підбору системи та активації додаткових можливостей необхідно заповнити форму та очікувати дзвінка наших менеджерів

Види послуг
Системи точного землеробства — Photo 1
Активація сигналу SF2
Налаштування сигналу для збільшення точності автоматичного вибору траєкторії руху трактора чи агрегата
Точність роботи см.
5-7
Дізнатись ціну
Системи точного землеробства — Photo 2
Активація Autotrack
Контроль траєкторії руху техніки; зменшення використання палива; підвищення точності посіву; контроль дози внесення ЗЗР та добрив
Дізнатись ціну
StarFire 3000 (John Deere)
Антена SF3000
Багаточастотний, диференціальний приймач глобальної супутникової навігаційної системи (GNSS). Стандартні функції приймача: доступ до супутникових сигналів GPS та GLONASS для рівня корекції SF1, SF2 або RTK.
Дізнатись ціну
StarFire iTC (John Deere)
Антена iТС
Супутниковий приймач навігації. Стандартні функції приймача: доступ до супутникових сигналів як GPS та GLONASS для рівня корекції RTK.
Дізнатись ціну

Замовити послугу

Заповніть форму і наші фахівці допоможуть вам у виборі

С/г машини та системи для ефективних агротехнологій

Купити систему точного землеробства. Встановлення систем точного землеробства.

Ще один напрямок роботи компанії — встановлення та активація систем точного землеробства. Вони базуються на роботі GPS- навігатора. Це дозволяє автоматизувати напрямок руху техніки та мінімізувати можливість повторної обробки сусідніх ділянок.
Ми допомагаємо фермерам отримувати необхідні машини сільськогосподарського призначення в оренду на вигідних умовах. А також приймаємо замовлення на ремонт техніки.   
Компанія “Грасфілд” готова запропонувати вам найкращі сільськогосподарські машини для реалізації ефективних агротехнологій. Збільште доходи вашого бізнесу разом з технікою та обладнанням, що пропонує Grassfield!