Про нас

ТОВ "ГРАСФІЛД" — офіційний дилер техніки та запасних частин Dieci, Yetter, Alpego, Moro Aratri, Laforge, Perrein, Zuern, DCM в Україні. Також наша компанія являється офіційним дилером мастил торгової марки Total.

Grassfield (Грасфілд), це бренд, який об'єднав в собі перевірену роками якість технологій та турботу про хліборобську ниву. Більше ста років досвіду в галузі сільського госпдарства від світових виробників техніки Alpego, Dieci, Yetter, Alpego, Moro Aratri, Laforge, Perrein, Zuern, John Deere, Blu-Jet в поєднанні з найвищим рівнем сервісу та турботою про клієнтів, це саме те, що об'єднює в собі Grassfield.

200
років сумарний стаж працівників
20
працівників в штаті
320
одиниць техніки продано

В основі діяльності компанії лежить, в першу чергу, створення довгострокових відносин, побудованих на взаємовигідній співпраці, індивідуальний підхід до кожного замовника, надання повної інформації про поставлену техніку, нестандартні технічні рішення і високий рівень якісного сервісного обслуговування.

Якісний сервіс став одним із пріоритетів у веденні аграрного бізнесу в Україні та світі. Вітчизняні аграрії хочуть сьогодні не просто придбати сучасну високопродуктивну техніку, а й мати висококласний сервіс та швидку поставку запасних частин. Саме таку мету ставить "ГРАСФІЛД" як постачальних техніки світових лідерів.

Більше роботи з меншою кількістю палива стає все більш важливим. Передні навіски  та ВВП дозволяють фермерам прикріпити навісне обладнання до передньої і задньої навісок використовуючи весь потенціал та вагу трактора. А в поєнанні з системами точного землеробства - це означає менша кількість проходів, поліпшення використання трудових ресурсів, менша витрата палива, менше ущільнюється ґрунт - все це веде до підвищення продуктивності агрегату.

Ми завжди намагаємося дивитися глибше проблем та завжди знайти їх причини. Якщо ми зрозуміємо, що є по справжньому важливим, лише в цьому випадку ми можемо знайти відповідне технічне рішення, яке стане оптимальними для Вашого господарства! Переконайтеся, як ми виконуємо це! Компанія ГРАСФІЛД є носієм такої якості, яка швидко окупається!

Grassfield — досвід минулого в поєднанні з технологіями майбутнього!