ТОВ "ГРАСФІЛД" - офіційний дилер Dieci, Yetter, Dal-Bo, Moro Aratri, Alpego в Україні.

Grassfield (Грасфілд) - це новий бренд, який об'єднав в собі перевірену роками якість технологій та турботу про хліборобську ниву. Більше ста років досвіду в галузі сільського господарства від світових виробників техніки Alpego, Dieci, Moro Aratri (Італія), DAL-BO (Данія,) Yetter, John Deere, Blu-Jet (США), Laforge, EASYMASS (Франція), Zuern (Німеччина) та в поєднанні з найвищим рівнем сервісу та турботою про клієнтів - це саме те, що об’єднує в собі Grassfield.

В основі діяльності компанії лежить, в першу чергу, створення довгострокових відносин, побудованих на взаємовигідній співпраці, індивідуальний підхід до кожного замовника, надання повної інформації про поставлену техніку, нестандартні технічні рішення і високий рівень якісного сервісного обслуговування.

Якісний сервіс став одним і пріоритетів у веденні аграрного бізнесу в Україні та світі. Вітчизняні аграрії хочуть сьогодні не просто придбати сучасну високопродуктивну техніку, а й мати висококласний сервіс та швидку поставку запасних частин. Саме таку мету ставить "ГРАСФІЛД" як постачальних техніки світових лідерів.

Більше роботи з меншою кількістю палива стає все більш важливим. Передні навіски  та ВВП дозволяють фермерам прикріпити навісне обладнання до передньої і задньої навісок використовуючи весь потенціал та вагу трактора. А в поєнанні з системами точного землеробства - це означає менша кількість проходів, поліпшення використання трудових ресурсів, менша витрата палива, менше ущільнюється ґрунт - все це веде до підвищення продуктивності агрегату.

Ми завжди намагаємося дивитися глибше проблем та завжди знайти їх причини. Якщо ми зрозуміємо, що є по справжньому важливим, лише в цьому випадку ми можемо знайти відповідне технічне рішення, яке стане оптимальними для Вашого господарства! Переконайтеся, як ми виконуємо це! Компанія ГРАСФІЛД є носієм такої якості, яка швидко окупається!

Grassfield — досвід минулого в поєднанні з технологіями майбутнього!

Контакти
Демусь Олександр
Директор
м. Київ, вул. Семена Скляренка, 1
У Вас є запитання?
Напишіть нам листа
Написати нам
Зателефонуйте мені
Написати нам
Відправити резюме
Орендувати
Хочу купити